Günlük Rotalarımız / İnce Burun

İNCE BURUN ROTAMIZ

Datça İnce Burun Tekne Turu Rotası


Sabah saat 9:30'da teknede bulunmanızı rica ediyoruz. Limana ulaştığınızda, güvenliğiniz için kimlik bilgilerinizi alacağız ve saat 10 civarında yolculuğumuza başlayacağız. Sizi beklerken çay ve kahve ikramımız hazır olacak. Eğer isterseniz, kahvaltılık malzemelerinizi getirip, teknede keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.
Yolculuğumuza limandan başlayarak, ilk durağımız olan İncirli İn'e doğru ilerleyeceğiz. Burada nefes kesen manzaralar eşliğinde yüzme molası vereceğiz. Ardından, öğle yemeği için Yassıyer'e hareket edeceğiz. Lezzetli bir öğle yemeği sunacağız ve enerjimizi toplamak için kısa bir mola vereceğiz.
Molamızın ardından, keşiflerimizi sürdürmek üzere İnce Burun Feneri'ne doğru yola çıkacağız. Burada tarihi ve doğal güzellikleri bir arada göreceğiz. Son durağımız olan Armutlu Su'da keyifli bir mola vereceğiz ve gün batımına doğru dönüş yolculuğumuza başlayacağız.
Yaklaşık saat 18:00 civarında limana geri döneceğiz. Bu unutulmaz deneyimi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Teknemize hoş geldiniz!

  • Datça limandan hareket edilip İnce Burun Feneri’ne kadar gidilir.
  • Çeti Suyu, Akvaryum, Armutlu Su, Kunta Kinte, Moskof İni, İnce Burun İskelesi, İncirli İn, Yassı Yer, İnce Burun Feneri rotamızda yer alan koylardır.
  • Havanın ve koyların durumuna bağlı olarak 3 veya 4 koyda mola verilir.
  • Öğlen yemeği servisimiz vardır.
  • Akşamüstü kokteyl ve meyve ikramımız vardır.
  • Çay, kahve ve su servisimiz gün içinde sürekli olarak devam etmektedir.

Günlük ücret 20.000 ₺

Kapasitemiz bebek ve çocuk dahil 6 kişidir.

Turumuz 10.00 - 18.00 saatleri arasındadır.

Havanın ve koyların durumuna bağlı olarak rotada farklılıklar olabilir.
UKİYO DATÇA
MİSAFİRLERİMİZİN YORUMLARI
UKİYO DATÇA
Instagram Paylaşımlarımız
Bize Ulaşın

info@ukiyodatca.com